Залиште заявку на безкоштовну консультацію спеціаліста
Безтраншейні технології прокладання комунікацій
  • Досвід роботи понад 15 років
  • Кваліфіковані спеціалісти
  • Оперативність надання послуг
  • Гарантія якості виконаних робіт
Застосування безтраншейних технологій під час прокладання інженерних комунікацій дозволяє залишати незайманими корисні площі та ландшафт, а також здійснювати прокладання комунікацій, у тих випадках, коли на поверхні вже є штучна споруда та інші перешкоди.
Це дозволяє виключити витрати на відновлення прилеглих територій, а також скоротити терміни проведення робіт.
Горизонтально спрямоване буріння
У порівнянні з траншейним методом прокладки, де за допомогою лопати або екскаватора відбувається виїмка ґрунту на всьому протязі, при горизонтальному бурінні достатньо лише однієї точки входу та однієї точки виходу.

У результаті, при прокладанні кабелів шляхом горизонтально-спрямованого буріння, не відбувається порушення дорожнього полотна, зберігаються ландшафти, наземна і підземна інфраструктури.
Прокол під дорогою
Прокол ґрунту під дорогою дає можливість прокладати підземні комунікації без необхідності копання траншей. Це суттєво знижує витрати часу та праці, оскільки роботи не стосуються дорожнього полотна та прилеглої інфраструктури.

Вся особливість проколу під асфальтом або дорогами в тому, що в результаті такого монтажу на об'єкті залишається лише два невеликі за розміром котловани. Це ті місця проколу під асфальтом, де був «вихід» та «вхід» тунелю. При цьому саме дорожнє полотно залишається неушкодженим.
ЗАЛИШТЕ ЗАЯВКУ НА БЕЗКОШТОВНУ КОНСУЛЬТАЦІЮ СПЕЦІАЛІСТА
Made on
Tilda